İl Müdürlüğümüz 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik düzenledi. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek Okulu’nun misafiri olan Otizmli özel bireylerimiz, atölye çalışmasıyla bol eğlenceli ve bol neşeli bir gün geçirdiler.

İl Müdürlüğümüz Spor Şube Müdürlüğü anlamlı bir etkinlik düzenledi. 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek Okulu ev sahipliğinde özel bireylerimize ebru, taş boyama, takı, tasarım ve seramik atölyesinde yeteneklerini gösterdiler.

Etkinliğe Gönen Kaymakamı Furkan Seyman, Gönen Meslek Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kıyas Kayaalp, İl Müdürlüğümüz Spor Şube Müdürü Hakan Çelebioğlu katıldı. Protokol üyeleri özel bireylerimizle yakından ilgilenerek, uzun süre sohbet etti.

Karınca Derneği, “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü” dolayısıyla, herkesi bu farkındalığa sahip olmaya çağırdı. Dernek üyeleri, bu tür organizasyona imza atan kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini iletti.