BAKAN KASAPOĞLU, KORANAVİRÜS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronovirüos ile ilgili yeni önlemleri kamuoyuyla paylaştı. Bakan Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak gençler ve sporcular başta olmak üzere, bütün vatandaşlar için 7 gün 24 saat tetikte olmaya devam edeceklerini ifade etti.

  Haberi Oku

  FİLEDE HEYECAN SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Kadınlar Final müsabakaları sona erdi. Müsabakalar sonunda 1. gruptan Vakıfbank, Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik Spor, 2. gruptan Sakarya Voleybol, Numune Gençlik 1. lige yükseldi.

  Haberi Oku

  DUYURU

  Spor ve Gençlik Faaliyetleri iptal ve ertelemeleri hakkında duyuru.

  Haberi Oku

  AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVA FİSKTÜRÜ BELLİ OLDU

  12-13 Mart 2020 tarihleri arasında 6 Mart Spor Salonunda düzenlenecek olan Akıl ve Zeka Oyunları İl Turnuvası fikstürü belli oldu.

  Haberi Oku

  YÜZME YARIŞMALARI ERTELENDİ

  11-13 Mart 2020 tarihleri arasında yapılması planlanan Okul Sporları Küçükler Yüzme Yarışmaları, 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Baraj Geçme yarışları Yüzme İl Seçmeleri ileri bir tarihe ertelendi.

  Haberi Oku

  HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞIDILAR

  'Gençler Arası Tiyatro İl Birinciliği Yarışması’düzenlendi. Hayallerini sahneye taşıyan gençler yeteneklerini sergileme imkanı buldu.

  Haberi Oku

  ANALİG YÜZME GRUP YARIŞLARI SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde ilden 250'ye yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yüzme grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  ATLETİZM Geliştirme Projesi İl Seçmeleri yapıldı

  Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmesi yarışmaları Süleyman Demirel Üniversitesi Botanik Parkı’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Kültür ve Sanat yarışmaları bünyesinde “Kim Bilir” sloganıyla gerçekleştirdiği Gençler Arası Bilgi Yarışması Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 6 Mart Spor Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  HENTBOL YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Türkiye Okul Sporları Hentbol Yıldızlar Grup müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Grup müsabakalarının ardından Yarı Finalistler belli olurken, erkeklerde ilimiz Hızırbey Ortaokulu Yarı Finale yükselme başarısı gösterdi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Türkiye Okul Spor Faaliyetleri Voleybol Gençler A Grup müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Son gün karşılaşmalarının ardından Yarı finale yükselen il takımları belli oldu. Isparta Spor Lisesi Erkek Voleybol takımımız Yarı Finale yükselme başarısı gösterdi.

  Haberi Oku

  ISPARTA PROFESYONEL BASKETBOL TAKIMIMIZ ANADOLU ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDE…

  İlimizde düzenlenen Basketbol U14 kızlar bölge şampiyonasının kazananları belli oldu. Isparta Profesyonel Basketbol takımımız bölge şampiyonasını namağlup tamamlayarak Türkiye Anadolu Şampiyonası finallerine katılma hakkı kazandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Okul Sporları Genç Kız – Erkekler Badminton Grup Müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  “MİLLİ TAKIMLARA SPORCU YETİŞTİRİYORUZ”

  Isparta bir çok spor dalına milli takıma sporcu yetiştiriyor. Milli sporcu sayısı her geçen gün artarken çok sayıda sporcu Türkiye dereceleriyle Isparta’nın gururu oluyor ve milli takım formasına göz kırpıyor.

  Haberi Oku

  CİMNASTİKTE İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

  Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan, "Okullar arası Artistlik Cimnastik İl Birinciliği" müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  “YÜZME BİLMEYEN KALMASIN”

  HAYDİ ÇOCUKLAR... HEM EĞLENİN HEM YÜZME ÖĞRENİN...

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER