“TÜRK SPORUNUN HIZI HER GEÇEN GÜN BAŞARILARLA TAÇLANARAK ARTIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her alanında çok ciddi bir devrim yaşandığını belirterek, “Türk sporunun, Türk sporcusunun hızı her geçen gün başarılarla taçlanarak artıyor. Önümüzdeki süreçte sporun birleştirici ruhuyla tüm kötülüklerle mücadele edeceğimiz gibi, sporu tabana yayma noktasında da çok önemli aşamaları başaracağımıza inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN YENİDEN BAŞLIYOR

  ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi 2. etap ücretsiz kurslarımız kontrollü normalleşme dönemi sonrası yeniden başlıyor. Kayıt için son tarih 31 Mart.

  Haberi Oku

  1. VALİLİK KUPASI KAYAK YARIŞLARI YAPILDI

  Isparta Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Valilik Kupası Alp Disiplini Kayak ve Snowboard yarışları Davraz Kayak Merkezinde gerçekleştirildi. 100’ye yakın sporcunun katıldığı yarışlarda sporcular dereceye girmek için birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ İL SEÇMELERİ YAPILDI

  Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmesi yarışmaları Süleyman Demirel Üniversitesi Botanik Parkı’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  Deneyap Teknoloji Atölyeleri YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ve İLERİ ROBOTİK eğitmenlerini arıyor

  Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı'nın, yerli ve milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak konusunda istekli Yazılım Teknolojileri ve İleri Robotik eğitmen başvuruları 3 Mart 2021 sona erecek.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  Alp Disiplini Kayak ve Snowboard Valilik Kupası yarışları düzenlenecek

  Isparta Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2020 – 2021 Valilik Kupası Alp Disiplini Kayak ve Snowboard yarışları 26 Şubat 2021 tarihinde Isparta Davraz Kayak Merkezinde düzenlenecek.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 27 ŞUBAT’TA

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Oryantiring İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan 14 Yaş ve altı yaş grupları Oryantiring İl Birinciliği yarışmaları 27 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DENİZLİ’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Denizli'deki Genç Ofisi'nin açılışında yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz için her türlü imkanı seferber etmek bizim için onurlu bir görev. Yeter ki gençlerimiz istesin, düşünsün hayal etsin ve hayallerinin peşinden gitsin" dedi.

  Haberi Oku

  “BU KARDEŞLİK TABLOSUNU HİÇ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Mardin’de yaptığı açıklamada, "Birileri sürekli bir şeylere karşı çıkacak, kuru gürültüyle meşgul olacak. Karalayacaklar, iftira atacaklar, yalanlar söyleyecekler ama biz onlara inat eser ortaya koyacağız. Bu kardeşlik tablosunu hiç kimse engelleyemeyecek" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU VAN’DA

  Çeşitli programlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere Van'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde kurulan 'Genç Ofis'in açılışını yaptı. Bakan Kasapoğlu, “Gençlerimizi tesislerle, salonlarla ve tüm imkanlarla buluşturacağız. Buraları dolu dolu değerlendireceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  MİLLİ ATLETLERİMİZDEN İKİ MADALYA

  Selahattin Yıldız Büyükler ve U20 Salon Atletizm Şampiyonası’nda ilimizin yetiştirdiği Milli sporcularımız Rumeysa Coşkun ve Musa Bayram kategorilerinde Türkiye üçüncüsü oldu. Milli Sporcularımızın hedefi şimdi Avrupa Şampiyonası…

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER