YÜZMEDE HEYECAN BAŞLIYOR

  OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER YÜZME YARIŞLARI, 11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM BARAJ GEÇME YARIŞLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ... DETAYLAR HABERİMİZDE...

  Haberi Oku

  Hentbol Yıldızlar Grup müsabakaları başladı

  Türkiye Okul Sporları Hentbol Yıldızlar Grup müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde başladı.

  Haberi Oku

  HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 4 MART’TA

  HALK OYUNLARI ŞÖLENİ IŞIKKENT SPOR SALONUNDA...

  Haberi Oku

  BİLEK GÜREŞİ GRUP MÜSABAKALARI ISPARTA’DA

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Mart ayı içerisinde de ulusal spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya devam edecek.

  Haberi Oku

  AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVA BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Isparta Gençlik Merkezleri tarafından Akıl ve Zeka Oyunları İl Turnuvası düzenlenecek. 12-13 Mart 2020 tarihleri arasında 6 Mart Spor Salonunda düzenlenecek olan Akıl ve Zeka Oyunları İl Turnuvası için başvurular başladı.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Türkiye Okul Spor Faaliyetleri Voleybol Gençler A Grup müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Son gün karşılaşmalarının ardından Yarı finale yükselen il takımları belli oldu. Isparta Spor Lisesi Erkek Voleybol takımımız Yarı Finale yükselme başarısı gösterdi.

  Haberi Oku

  ISPARTA PROFESYONEL BASKETBOL TAKIMIMIZ ANADOLU ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDE…

  İlimizde düzenlenen Basketbol U14 kızlar bölge şampiyonasının kazananları belli oldu. Isparta Profesyonel Basketbol takımımız bölge şampiyonasını namağlup tamamlayarak Türkiye Anadolu Şampiyonası finallerine katılma hakkı kazandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Okul Sporları Genç Kız – Erkekler Badminton Grup Müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  “MİLLİ TAKIMLARA SPORCU YETİŞTİRİYORUZ”

  Isparta bir çok spor dalına milli takıma sporcu yetiştiriyor. Milli sporcu sayısı her geçen gün artarken çok sayıda sporcu Türkiye dereceleriyle Isparta’nın gururu oluyor ve milli takım formasına göz kırpıyor.

  Haberi Oku

  CİMNASTİKTE İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

  Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan, "Okullar arası Artistlik Cimnastik İl Birinciliği" müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇ OFİS İÇİN İMZALAR ATILDI

  Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde gençlerin kişisel, sosyal, sanatsal, sportif ve kültürel hizmetleri yerinde ve etkin kullanabilecekleri, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlenmesi amacıyla Genç Ofis açılması için imzalar atıldı.

  Haberi Oku

  “YÜZME BİLMEYEN KALMASIN”

  HAYDİ ÇOCUKLAR... HEM EĞLENİN HEM YÜZME ÖĞRENİN...

  Haberi Oku

  HALTERCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

  Antalya'da gerçekleştirilen Naim Süleymanoğlu Büyükler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonasında mücadele eden ilimiz sporcuları büyük başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE YENİ DERECELER

  ISPARTA’NIN GURURU OLDULAR Türkiye’nin en geniş katılımlı salon organizasyonu olan U16 Salon Atletizm Festivali’nin ardından U14 Salon Atletizm Festivali’nde de ilimiz sporcuları önemli başarılara imza attılar.

  Haberi Oku

  "BASKETBOL"DAKİ MİLLİ YILDIZLARIMIZ KAMPI BAŞARIYLA TAMAMLADI

  Isparta ferdi branşların yanı sıra takım sporlarına da milli sporcu yetiştiriyor. 19-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen U14 Yıldız Kız Basketbol Milli takım kampına 1 antrenör ve 2 sporcu göndermeyi başardı.

  Haberi Oku

  ÇOCUK KUPASI ‘LOGO-MASKOT-AFİŞ’İNİ ARIYOR!

  Türkiye Eskrim Federasyonu her yıl geleneksel olarak düzenlediği U14 Pilot Project European Circuit Turnuvalarının (Çocuk Kupası) marka değerini ön plana çıkarmak amacıyla ‘logo-maskot-afiş' özgün tasarım yarışması düzenliyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER