2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZLARI EĞİTİMLERE BAŞLADI

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi bünyesinde hizmete açılan DENEYAP Teknoloji Atölyesinde öğrenciler eğitime başladı.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  'ONLİNE KAYIT' HAYDİ ISPARTA ! YÜZME BİLMEYEN KALMASIN...

  ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında antrenörlerimiz eşliğinde ÜCRETSİZ kurslarımız için Tahsin Bilginer Yüzme Havuzuna tüm halkımızı davet ediyoruz. ONLİNE KAYIT ve DETAYLAR HABERİMİZDE...

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası, Isparta’da yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili gerekli tedbirler dolayısıyla sade bir açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  ISPARTA DENEYAP ATÖLYESİ AÇILDI

  Isparta’nın aralarında bulunduğu 30 ilde eğitime başlayan DENEYAP atölyeleri açıldı. Geleceğin bilim insanlarının yetişeceği atölyelerin toplu açılışı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans programına katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DENEYAP ÖĞRENCİ KAYITLARI BAŞLADI!

  Deneyap Türkiye 2. faz çalışması kapsamında ilimizde eğitim almaya hak kazanan öğrenciler için kayıtlar başladı. AYRINTILAR haberde...

  Haberi Oku

  İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları Başladı

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen İl Spor Merkezi Yaz Spor Okulları başladı. KAYITLAR DEVAM EDİYOR.

  Haberi Oku

  'BEACTIVE' ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  BU YIL HERKES İÇİN SPOR FEDERASYONU KOORDİNASYONUNDA TÜM YURTTA DÜZENLENECEK OLAN “HERKES İÇİN ULUSAL SPOR VE SAĞLIK GÜNLERİ” NE SEN DE KATIL!..

  Haberi Oku

  GELECEĞİN MUCİTLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

  Geleceğin teknoloji yıldızı olmayı hedefleyen 9 bin 554 genç, Deneyap Teknoloji Atölyeleri Projesi kapsamında hünerlerini sergiledi.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZ YENİ DÖNEME HAZIR

  Yurtlarımızla evlerinden uzak olan öğrencilerimize güven, konfor ve huzur sağlıyoruz.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Murat Gevrek’in Kurban Bayramı Mesajı

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  DUYURU

  İlimizin önemli spor merkezlerinden olan Atatürk Stadyumu ve Milli Egemenlik Spor Kompleksi 31 Temmuz ve 1 Ağustos tarihleri (Kurban Bayramı’nın 1. ve 2. Günü) arasında halkımızın ve sporcuların kullanıma kapalı olacaktır.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Atletizm Federasyonu’nun 81 ilde gerçekleştirdiği Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizesinde Atatürk Stadyumunda yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER