Yönetim




Isparta Valisi 
Şehmus GÜNAYDIN

Isparta Valisi Şehmus Günaydın 1966 yılında Batman'da doğdu. İlköğretim ve lise tahsilini Batman'da yapmıştır. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır. 

Hatay Kaymakam adaylığı, Yeşilova, Ulukışla Kaymakam Vekillikleri, Sulakyurt, Gürgentepe Kaymakamlıkları, Bitlis ve Şanlıurfa Vali Yardımcılıkları; Alaçam, Yatağan Kaymakamlıkları ve Aydın Vali Yardımcılığı, Urla Kaymakamlığı yapmıştır. 23 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Kastamonu valiliğine atanmıştır. 2016 yılına kadar Kastamonu'da görev yapan Günaydın, 30 Mayıs 2016 tarihli kararname ile Isparta Valisi olmuştur.

 



İl Müdürü
Murat GEVREK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat GEVREK Isparta Senirkent ilçesinde doğdu. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu.

İlk görev yeri Bolu Merkez İmam Hatip Lisesidir. Sonrasından sırayla Sivas Merkez Muzaffer Arı Sözen İlköğretim Okulu ve Ankara YENİMAHALLE Yahya Kemal Beyatlı Lisesinde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği yapmıştır. 1995 ve 2000 yılları arasında, Türkiye Büyük Millet Meclisinde müşavirlik ,2004 yılında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünde Sportif Eğitim Uzmanlığı, 2005 yılında kısa süreli Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevi yaptı .2006 yılından 2011 yılına kadar çeşitli federasyonlarda Genel Sekreterlik görevinde bulundu.

2011 yılı Ekim ayında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı. İl Müdürü Murat GEVREK evli ve iki çocuk babasıdır.