OKUL SPORLARI BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİ

  Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okul Sporları Bowling İl Birinciliği müsabakaları Meydan AVM Play Park Bowling Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  YÜZME HOBİ VE YETİŞKİN GRUBU KAYITLARI BAŞLADI

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tahsin Bilginer Yüzme Havuzunda hobi ve yetişkin yüzme kurslarımız başladı. Başvurular 27 Kasım 2023 saat 17:30’da sona erecektir.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ MAHMUT DANAYİYEN’İN 10 KASIM MESAJI

  Bugün, Türk milletinin büyük önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 85. yıldönümü. Bu özel günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA KAYITLARI BAŞLIYOR

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2023-2024 yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullararası Gençler Yüzme İl Birinciliği Yarışmaları 22-23 Kasım 2023 tarihleri arasında Tahsin Bilginer Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  YEDEĞİ BİTEN İL/İLÇELER İÇİN YURT BAŞVURUSU

  Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda yedeği biten il ve ilçeler için yurt başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  Bağımsızlık ve Özgürlüğümüzün Işığında: Cumhuriyetin 100. Yılı Coşkusu!

  Türkiye, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılını büyük bir gurur ve coşkuyla karşılıyoruz. Bu önemli dönüm noktasını anmak ve değerlerimizi vurgulamak adına Bediüzzaman Said Nursi Öğrenci Yurdunda kutlama programı düzenlendi.

  Haberi Oku

  Biz Bir Takımız Projesi kapsamında “Gönüllü Eğiticiler” ARIYORUZ!

  “Biz Bir Takımız” projesi ile farklı sosyokültürel arka plana sahip gençlerin spor yoluyla bir araya getirilerek birlikte yaşama kültürünün geliştirilmesi hedeflenmektedir.

  Haberi Oku

  BASIN AÇIKLAMASI

  BASIN AÇIKLAMASI

  Haberi Oku

  GÜÇ SENDE, BİZDE YANINDA!

  Bilindiği üzere 2018 yılından bu yana gençlerin ruh sağlığının korunması ve psikolojik dayanıklılığının artırılması için kurumlar arası iş birliğini güçlendirmek amacıyla ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde farkındalık ve önlemė çalışmaları yürütülüyor.

  Haberi Oku

  GSB EYS BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  GSB EYS eğitim görevlisi / antrenör başvuruları 9 Ekim 2023 tarihinde başlıyor. Eğitici / Antrenör başvuruları www.edu.gsb.gov.tr web sayfası üzerinde yapılacak. Başvurular 15 Ekim 2023 tarihinde sona erecek.

  Haberi Oku

  KAMU SPOR OYUNLARI BAŞLADI

  Cumhuriyetimizin 100. Yılında “Kamu Spor Oyunları” projesi kapsamında Voleybol müsabakaları sona erdi. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.

  Haberi Oku

  DART ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Isparta'da, 30 Eylül - 01 Ekim 2023 tarihlerinde Dart Aday Hakem Yetiştirme Kursu açılacak.

  Haberi Oku

  TYP KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

  TYP kapsamında 9 ay süreyle İl Merkezi ve İlçe yurtlarımızda çalıştırılmak üzere toplam 70 (39 kadın– 31 erkek) personelin kura sonuçları açıklandı.

  Haberi Oku

  DUYURU

  Bakanlığımızın olurları doğrultusunda GSB Isparta Yurtları 17 Eylül 2023 tarihinde hizmete açılacaktır. Akademik takvimleri 17 Eylül 2023 tarihinden önce başlayacak öğrencilerimiz (Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Bölümleri) için belirlenen Nöbetçi yurtlarımızda hizmet verilecektir. Not : Akademik takvimi 17 Eylül itibari ile başlayacak öğrencilerimiz talep ettikleri taktirde, 3 gün önceden gelerek nöbetçi yurtlarımızda kalabilecektir. 17 Eylül 2023 tarihinde kayıtlı olduğu Yurt Müdürlüğüne geçecektir.

  Haberi Oku

  ANALİG BASKETBOL ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Osman Bayraktar Sezonu Basketbol çeyrek final müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde 7- 9 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLADI

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yaz döneminde GSB Spor Okulları kursları 25 farklı branşta ücretsiz olarak veriliyor. GSB Spor Okulları, 6 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış seremoni töreni ile başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER