ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu kapılarını 7’den 70’e tüm vatandaşlara açtı.

Geçen yıl hayata geçirilen ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi çocukların yanı sıra artık 7’den 70’e herkese hitap edecek. Tüm vatandaşlar ücretsiz yüzme kurslarından faydalanabilecek.

Covid-19 tedbirleri nedeniyle hafta içi ve hafta sonu sabah 09.00- 22.00 saatlerinde gerçekleştirilecek yüzme eğitimleri seansları 1 saat sürecek ve 20 kişi faydalanacak. Tahsin Bilginer Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecek ücretsiz yüzme kurslarında 4 antrenör ve 3 cankurtaran görev alacak.

Kurslar haftada 2 gün şeklinde belirlenmiştir. (Salı-Perşembe, Çarşamba-Cuma, Cumartesi-Pazar)

Isparta’da ulaşabildikleri kadar kişiye ulaşıp yüzme öğretmek istediklerini söyleyen Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, 7’den 70’e tüm halkımızı projeye katılmaya davet etti.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

‘Yüzme Bilmeyen Projesi’ ücretsiz kurslarına katılmak isteyenler kayıtlarını ONLİNE veya FİZİKSEL olarak gerçekleştirebilecek. 

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYIN (Bilgiler eksiksiz girilmesi halinde kaydınız kabul edilecek)

KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN (Kayıt formu doldurulup, İl Müdürlüğümüz hizmet binasında bulunan Spor Faaliyetleri birimine elden de teslim edilebilecek)

NOT : SAĞLIK BAKANLIĞI'NIN COVİD-19 SALGIN YÖNETİMİ VE ÇALIŞMA REHBERİNİN 164. SAYFASINDA YER ALAN (HAVUZLARDA GENEL ÖNLEMLER) BAŞLIKLI HUSUSLAR DİKKATE ALINACAK.